Művezető (Kaposvár)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres hídépítési projektek kivitelezéséhez

MŰVEZETŐT (Kaposvár)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Építésvezető munkájának segítése
  • Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, hídépítési munkák irányítása
  • Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
  • Beszállított anyag átvétele
  • Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása
Elvárások:
  • Minimum hídépítő és/vagy útépítő technikusi végzettség
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Építőiparban (azon belül is főként hídépítésben) szerzett kivitelezői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
Kezdés várható időpontja:
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Projekt: Kaposvári Intermodális csomópont
  • Projektiroda: Kaposvár, Somogy megye
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.