Építésvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik több éves építésvezetői tapasztalattal azbeszt mentesítés/ épületbontás/ tűzkármentesítés területén??

Nem okoz gondot 15-20 fő koordinálása, a határidő betartatása és a későbbiekben ajánlat összeállítása?

Amennyiben magára ismert, IGEN JELENTKEZZEN!

Ki az ügyfelünk?

  • Stabilan 21 éve működő, Magyarországon kizárólagos forgalmazó, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Mit ajánl ügyfelünk?

  • Szabad hétvége
  • Alapbéren felüli bónusz
  • Céges gépjármű
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Biztos hátterű cég
  • Családias hangulat

Milyen feladatok várnak az új munkatársra?

  • Projekttől függően 4-20 fő beosztott koordinálása, vezetése
  • Építés sikeres koordinálása, határidők betartatása
  • Munkafelmérés
  • Ajánlat összeállítása

Munkavégzés helye: Főként Budapest és Pest megye, előfordul vidék, de nem szükséges a több hetes ott tartózkodás!

Jelentkezés: Kérem, hogy fényképes, szakmai önéletrajzával oldalunkon keresztül pályázzon az álláslehetőségre!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.