Szakértő üzletfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk informatikai és infokommunikációs szolgáltatásokkal foglalkozó cég Budapesten. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÉRTŐ ÜZLETFEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása elsődlegesen IT hálózati és security portfólióval
  • Saját látogatási terv kidolgozása, agilis munkavégzés, heti minimum 8 ügyféllátogatás megvalósítása, tudatos sales pipeline építés
  • Ügyfél igények felismerése, felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása együttműködve a mérnökökkel, disztribútorokkal, gyártókkal, komplex lehetőségek felkínálása
  • Ügyfelekkel több döntéshozói szinten tárgyalások bonyolítása, kapcsolati háló naprakész ismerete és ápolása
  • Kiemelt gyártók termékeinek magas szintű megismerése, az ismeretek naprakészen tartása, melyek elsődlegesen angol nyelvű forrásból érhetők el
  • A vállalat által képviselt teljes termék-és szolgáltatás portfólió képviselete
  • Ajánlatok készítése, szerződések kötése, a pozícióhoz tartozó jelentési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Elnyert projektek figyelemmel kisérése, projekt menedzsment támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség
  • Jelentős ügyfélkezelési ismeret, tárgyalástechnikai jártasság
  • IT / Telekommunikáció értékesítési szakmai tapasztalat
  • IT / Telekommunikáció műszaki ismeretek
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság, eredményorientáltság
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, konfliktuskezelési képesség
  • Kitartás, terhelhetőség, hosszabb távú projektek bonyolításában való aktív részvétel
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Proaktivitás, kreativitás, jó prezentációs képesség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem
  • Határozott, ápolt megjelenés
  • Angol nyelv tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Közbeszerzési pályázatokban való jártasság
  • Releváns kapcsolati háló a különböző piaci vertikumokban
  • Meghatározó projektsikerek

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Értékesítő/Kereskedő/Üzletkötő
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Biztonság/Kockázat menedzsment

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.