Sofőr (osztrák bejelentéssel)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk magyar tulajdonú stabil szállítmányozási cégcsoport.

A kezdetektől fogva dinamikusan fejlődik, egyre több megrendelőnek dolgozik, s fokozatosan terjeszkedik. Munkájuk során kiváló minőségre és ügyfeleik maximális kielégítésére törekednek. Meglévő kapacitásuk a szolgáltatásaik színvonalát, minőségét, megbízhatóságát garantálja.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek SOFŐR kollégát AUSZTRIÁBA, OSZTRÁK BEJELENTÉSSEL.

NYELVTUDÁST NEM IGÉNYEL!

Munkavégzés: Éjszaka (hétfő estétől szombat reggelig)

Feladatok:
Ausztriában áruterítés az alábbi telephelyekre:
  • Salzburg
  • Innsbruck
  • Voralberg
  • Graz
  • Linz
Követelmények:
C és CE kategóriás jogosítvány
Érvényes GKI- kártya ÉS érvényes sofőrkártya (Amennyiben nincs, de meg szeretné szerezni, úgy TANULMÁNYI szerződés keretén belül támogatni tudja ügyfelünk a megfelelő okmányok megszerzését)
Amit a cég kínál:
Bejelentett munkaviszony (osztrák bejelentéssel)
Szállást kérésre tudnak biztosítani
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.