Senior Linux rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik magas szintű Linux ismeretekkel?

Az Nginx, PHP, MySQL üzemeltetés sem újdonság Önnek?

És még alapfokú angol nyelvtudással is rendelkezik? (Főként írásban)

Amennyiben a fenti kérdésekben magára ismert,  IGEN, JELENTKEZZEN!

Ügyfelünk  egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba:

SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Mit kínál ügyfelünk?

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Modern irodai környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Milyen feladatok várnak az új munkatársa?

  • Linux alapú szerverek, és az ezen futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Hardver / szoftvercserék , frissítések elvégzése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás

Előnynek számít:

  • Clusterelt alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Nginx, PHP, MySQL teljesítményhangolási tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • VMware ismeret
  • GIT tapasztalat
  • Konfiguráció menedzsment (Salt) ismerete
  • Varnish HTTP Cache tapasztalat
  • Bash scripting
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem oldalunkon keresztül pályázzon rá!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.