Senior Linux rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rendelkezik magas szintű Linux ismeretekkel?

Az Nginx, PHP, MySQL üzemeltetés sem újdonság Önnek?

És még alapfokú angol nyelvtudással is rendelkezik? (Főként írásban)

Amennyiben a fenti kérdésekben magára ismert,  IGEN, JELENTKEZZEN!

Ügyfelünk  egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba:

SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Mit kínál ügyfelünk?

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Modern irodai környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Milyen feladatok várnak az új munkatársa?

  • Linux alapú szerverek, és az ezen futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Hardver / szoftvercserék , frissítések elvégzése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás

Előnynek számít:

  • Clusterelt alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Nginx, PHP, MySQL teljesítményhangolási tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • VMware ismeret
  • GIT tapasztalat
  • Konfiguráció menedzsment (Salt) ismerete
  • Varnish HTTP Cache tapasztalat
  • Bash scripting
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem oldalunkon keresztül pályázzon rá!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.