Raktári operátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazójánál dolgozni?

Megkeresni akár br. 400.000 Ft-ot?

Nem okoz gondot a két műszakos munkarend? (H-P 06:00- 15:00 , 13:00-22:00, továbbá havi 2 szombat délelőttös műszakban)

Amennyiben a kérdésekben magadra ismertél, IGEN, JELENTKEZZ!

Előnynek számít, ha már szereztél raktározási vagy termelési területen tapasztalatot!

Erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Ügyfelünk vállalati kultúrája elismerése méltó, évről-évre fejlődnek, nem pusztán árbevételük tekintetében, hanem létszámuk és innovatív megoldásaik által szolgáltatásuk színvonalában egyaránt. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI OPERÁTOR

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Raktári áruk betárolása polcokra, összegyűjtése polcokról
  • Kézi PDA vonalkód olvasó használata
  • Termékek megrendelési címek szerinti összeválogatása
  • Áruk továbbítása csomagolásra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit ügyfelünk kínál:

  • Kiemelkedő bér + cafateria
  • Céges mobiltelefon (saját használatra)
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény + egyéb kedvezmény

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek, szakmai önéletrajzoddal pályázz rá oldalunkon keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.