Műszaki értékesítő (dél-magyarország)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 2016-ban ünnepelte hivatalosan megalapításának 110 éves évfordulóját. A vállalatot 1906-ban alapította egy koppenhágai ház udvarán kialakított műhelyben egy fiatal mérnök, aki lelkesen rajongott a motorokért. 110 évvel később ugyanez, az innovatív technológia és a nagyra törő tervek melletti elkötelezettség vezérli a céget. A világ professzionális takarító berendezések vezető beszállítóinak egyike. Körülbelül 5500 munkatársuk dolgozik a világ 45 országában.

A magyarországi leányvállalata, amely értékesítéssel és szervizeléssel foglalkozik folyamatosan növeli piaci részesedését, ezért számukra keressük egy új értékesítési üzletág SENIOR ÉRTÉKESÍTŐJÉT, aki felépíti ezt az üzletágat.

Régió: Dél-Magyarország (Tolna, Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megye)

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, üzleti kommunikáció megkezdése, a piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése,
  • Agrár rendezvényeken való részvétel megszervezése és lebonyolítása,
  • Szerződési ajánlatok kidolgozása az ügyfél igényei alapján,
  • Szerződéskötések kezelése
  • Az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése,
  • Beszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment rendszerben.

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú MŰSZAKI végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat MŰSZAKI TERMÉKEK B2B VAGY viszonteladói értékesítésében,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Agrár területen történő értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye
  • Baranya megye
  • Békés megye
  • Csongrád megye
  • Tolna megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő

Egyéb információk:

  • Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a fent megjelölt megyék valamelyikében rendelkeznek lakhellyel!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.