Fejlesztési és karbantartási vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk piacvezető az autóalkatrészek forgalmazásának területén és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, akik közel 30 éve működnek sikeresen. 2016-ban megkapták az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég díjat. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatnak és több mint 150 kirendeltségen szolgálják ki partnereiket. A folyamatos növekedésüknek köszönhetően az alábbi pozícióba keresünk számukra munkatársat:

FEJLESZTÉSI ÉS KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Feladatok:

  • A közel 20 fős mérnökökből és technikusokból álló K+F csapat vezetése, szakmai irányítása
  • Mechatronikai jellegű egyedi logisztikai célgépek tervezése és prototípusok kivitelezésének irányítása
  • A célgépek karbantartásának, üzemeltetésének koordinálása
  • A területen futó projektek határidőre történő megvalósítása
  • Beszállítókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Riportálás a felsővezetés részére

Elvárások:

  • Felsőfokú villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség
  • 3-5 év vezetői gyakorlat műszaki környezetben
  • Erős rendszer- és projektszemlélet
  • Kimagasló irányítói- és szervezőkészség
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Célgép tervezésében szerzett tapasztalat
  • Automatizálási, mechatronikai és robottechnikai tapasztalatok

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Modern, jól felszerelt gépműhely
  • Több évtizedes sikeres múltra visszatekintő stabil vállalati háttér az ágazat piacvezetőjénél
  • Családbarát, tervezhető munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Kutatás / Fejlesztés

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.