Tanácsadási ügyfélmenedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rendelkezel agrár-üzleti szakismeretekkel?
Tudásodat és tapasztalataidat szívesen hasznosítanád egy negyedévszázados piaci múlttal rendelkező üzleti szolgáltatónál?
Képes vagy komplex feladatok átlátására, tervezésére és végrehajtására?
Szeretnél egy exkluzív, nemzetközi szolgáltatás-rendszer működtetésének sikereiből részesülni?
Ha legalább két kérdésre igen a válaszod, akkor Téged keresünk!
Egyedülálló lehetőséget biztosítunk: hasznosíthatod agráriumhoz kötődő ismereteidet miközben az üzleti kompetenciáid fejlesztése mellett, dinamikus előrelépés is kínálkozik számodra!
Agrár-üzleti szolgáltatások terén piacvezető megbízónk országos hálózatának bővítése céljából munkatársakat keresünk
TANÁCSADÁSI ÜGYFÉLMENEDZSER
munkakörbe.

Megbízónk jelentős ügyfélkapcsolati rendszerrel rendelkezik, célja a partnerek versenyképességének fokozása, innovatív, az országban egyedülálló üzleti szolgáltatások biztosításával.
Főbb feladatok, elvégzendő tevékenységek:
  • Protokollvezérelt részvétel a gazdasági tanácsadási folyamatok végrehajtásában projektek tervezése, koordinálása, végrehajtása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Ügyfélérték növelése, ügyféligények felmérése,
  • Érdekes, egyéni fejlődést támogató szakmai feladatok ellátása,
  • Szakmai rendezvények szervezésének támogatása,
  • Tanácsadási terület folyamatainak naprakész ismerete, dokumentált vezetése, a vállalati ügykezelési rendszereken keresztül.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 1-3 éves, agráriumhoz kapcsolódó tanácsadási/üzleti területen szerzett gyakorlat,
  • Mezőgazdasági (gazdasági) szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Projekt-menedzsment ismeretek,
  • Terhelhetőség, proaktivitás, pontosság,
  • B kategóriás jogosítvány.
A kiválasztási folyamatban előnyt jelent:
  • Projekt-menedzsment munkatapasztalat,
  • Üzleti kompetenciák,
  • CRM vagy vállalatirányítási rendszerek ismerete, erős informatikai háttér.
Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség, egy fiatalos, lendületes, eredményorientált csapatban, ahol támogatást kapsz a kiválósághoz és a folyamatos a fejlődéshez,
  • Többirányú előrelépési lehetőség a szervezeti hierarchiában,
  • Lehetőség nemzetközi munkavégzésre,
  • Folyamatos vállalati képzés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag: versenyképes alapbér + megalapozott célok eléréséhez kapcsolódó teljesítménybér, gépkocsi munkavégzéshez, e-ügykezelés munkaeszközei.
A munkavégzés területe:
  • országos.

Jelentkezéshez csatold frissített önéletrajzod!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.