Élelmiszeripari szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 80 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

E cég leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon.A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Élelmiszer vizsgálatokkal foglalkozó divíziójához keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

ÉLELMISZERIPARI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • Élelmiszerek és élelmiszeripari termékek jelölésének ellenőrzése
  • Vizsgálati jelentések, szakvélemények, állásfoglalások készítése magyar és/vagy angol nyelven
  • Alvállalkozók, együttműködő partnerek felé vizsgálati paraméterek meghatározása
  • Adott projektek esetében az ügyfél igényeinek nyomon követése, a határidők figyelése, teljesülés nyomon követése
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Az üzletág adminisztrációs és statisztikai adatgyűjtő tevékenységével kapcsolatos feladatok
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Szakértői tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Élelmiszerkönyv és jogszabályok ismerete
  • Címke ellenőrzésben, vizsgálati paraméterek meghatározásában szerzett tapasztalat
  • 3 - 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Analitikai szemlélet és pontosság
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség
  • Megbízhatóság
  • Minőségközpontúság

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.