Kereskedelmi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország meghatározó disztribútor cége keres

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

munkakörbe munkatársat, budapesti irodájába.
Feladatok:
  • A cég tulajdonosok, és az  értékesítésben dolgozók munkájának támogatása ( értékesítési vezető, KAM,  területi képviselők )
  • Riportok készítése
  • Tárgyaló anyagok előkészítése Magyar és Angol nyelven, forgalom elemzések, grafikonok, értekezlet kimutatások, éves tárgyalások előkészítése
  • Akciós ajánlatok elkészítése, visszaigazolások intézése
  • Akciók, árak, termékek, új partnerek rögzítése a vállalat irányítási rendszerben
  • Excell táblák, Pivot táblák kezelése
  • Power Point prezentációk készítése
  • Árfigyelések összesítése, rögzítése
  • Kapcsolattartás a beszerzési asszisztensekkel, képviselőkkel, raktárral, társ osztályokkal
  • Forgalmi adatközlés partnerek felé
  • Beérkező marketing számlák ellenőrzése
  • Egyedi megbízások magas szintű végrehajtása
  • Partnerenkénti dokumentáció rendben tartása, lefűzése
  • Online katalógus karbantartása, frissítése
  • Saját márka fejlesztések koordinálása
  • BrandBank kapcsolattartás
  • Helyettesítési feladatok, az értékesítési osztályon belül
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeretek (táblázat kezelés, pivot, függvények)
  • Vállalatirányítási rendszer magas szintű ismerete, felhasználó szintű használata
  • Motivált, dinamikus, eredményorientált, pontos munkát végző személyiség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs, és tárgyalókészség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
Előnyt jelent:
  • Hasonló, kereskedelmi területen végzett asszisztensi munka ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit biztosítunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.