Villanyszerelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Legyen tagja Magyarország egyik vezető építőipari cégének, vegye ki részét a sikerből és építse velük a jövőt!

Ügyfelünk a világ legnagyobb falazótégla - gyártó vállalata, első helyen áll a homlokzatburkoló téglák gyártásában, és vezető pozíciót foglal el a kerámia tetőcserép gyártása terén is Európában.

A magyarországi leányvállalatot 1990-ben alapították, majd piacvezető pozíciót építettek ki az égetett kerámia anyagú falazóelemek, födémek, áthidalók, burkolótéglák piacán.

Számukra keresünk most több műszakos munkarendbe VILLANYSZERELŐ munkatársat.

Munkavégzés helye: Őrbottyán

Munkaidő: napi 8 óra (délelőtt, délután vagy éjszakai műszakban)

Műszakok:
6.00 órától - 14.00 óráig
14.00 órától - 22.00 óráig
22.00 órától - 06.00 óráig

Feladatok:

  • A gyárban található elektromos berendezések karbantartása és folyamatos üzemben tartásának biztosítása,
  • Terv szerinti karbantartási feladatok gyors, szakszerű és biztonságos elvégzése.

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakképesítés,
  • Legalább 2-3 év tapasztalat elektromos berendezések karbantartásában.

Juttatások, ajánlat:

  • Bruttó 35.000 Ft/hó cafeteria,
  • Műszakpótlékok,
  • Munkába járási támogatás,
  • 13. havi bér,
  • Bejelentett fizetés,
  • Az új munkavállalókat saját állományba veszik fel,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.