Szerviztechnikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Partnerünk egy változatos projekteket megvalósító, meghatározó szereplő az IT, a távközlés és a rendszerintegráció piacán.

A Service and Support csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Integrált IT rendszerek javítása, karbantartása, támogatása (végponti, kommunikációs és központi elemek) távoli elérésen keresztül vagy helyszíni kiszállással,
  • GSM alapú kommunikációs célhardverek, eszközök hibakeresése, diagnosztizálása, javítása (alkatrész javítás, csere / szoftveres javítás) szervizünkben.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai vagy távközlési végzettség,
  • 2-3 év tapasztalat informatikai vagy távközlési technikus feladatkörben,
  • IP hálózati ismeretek,
  • IP alapú eszközök alapszintű konfigurálásában szerzett tapasztalat,
  • Windows operációs rendszer haladó szintű ismerete,
  • Műszerész készség,
  • Méréstechnikai ismeretek (LRC, szkóp)
  • Tanulási hajlandóság,
  • Önálló munkavégzés,
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség,
  • Probléma megoldó személyiség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Erkölcsi alkalmasság (büntetlen, nem áll eltiltás alatt),
  • Utazási hajlandóság,
  • Jogosítvány.

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Angol nyelv (beszéd, írás).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Azonnali belépés,
  • Főállású munkakör,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.