Toborzás- és kiválasztási vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk piacvezető az autóalkatrészek forgalmazásának területén és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, akik közel 30 éve működnek sikeresen. 2016-ban megkapták az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég díjat. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatnak és több mint 150 kirendeltségen szolgálják ki partnereiket. A folyamatos növekedésüknek köszönhetően az alábbi pozícióba keresünk számukra munkatársat:

TOBORZÁS- ÉS KIVÁLASZTÁSI VEZETŐ

Feladatok:

  • A toborzást és kiválasztást végző 14 fős csapat munkájának vezetése, fejlesztése

  • A vállalat kulcspozícióinak kiválasztásában aktív részvétel

  • Toborzási csatornák aktív fejlesztése

  • Kimutatások, riportok készítése

  • Létszám-, és költségtervek megvalósítása

  • Új munkatársak beintegrálásának nyomonkövetése

  • A szolgáltató partnerekkel szoros kapcsolattartás

  • Teljesítmény értékelései rendszer aktív használata

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Pszichológia, HR vagy gazdasági területen)

  • Minimum 5 éves HR területen - kifejezetten kiválasztásban - szerzett tapasztalat

  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

  • Magas érzelmi intelligencia

  • Üzleti gondolkodás

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Magabiztos MS Office ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtanak:

  • Kimagasló kereseti lehetőség, céges autó

  • Kulturált, modern munkakörnyezet

  • Szakmai képzések

  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük, hogy jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.