Könyvelő (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen kamatoztatnád tudásod az ország legdinamikusabban fejlődő logisztikai vállalatánál, ahol versenyképes juttatási csomagot kínálnak? Ha a válaszod igen,

Itt a lehetőség!

Társaságunk immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Budapest határában fekvő irodájába az alábbi pozícióra:

KÖNYVELŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családi nap
Követelmények:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Magabiztos MS Excel ismeret
  • Magyar számviteli és adózási jogszabályok, eljárások naprakész ismerete, alkalmazása
  • Analitikus, rendszerben történő gondolkodásmód
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, barátságos, megbízható személyiség
Előnyök:
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
Feladatok:
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása, hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Jogszabályoknak, valamint a magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, különféle jelentések összeállítása, felügyelete
  • Projektek, beruházások, támogatások adatainak követése
  • Bejövő számlák, banki tranzakciók ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Számlaegyeztetések, analitikák elkészítése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, tárgyi eszköz leltár összeállítása, számviteli politika, belső szabályzatok frissítése, szabályzatok betartásának ellenőrzése
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.