Gépész üzletkötő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne egy Európa szinten elismert vállalatnál dolgozni?

Gépészmérnöki végzettséggel rendelkezik, de mindig is az értékesítés állt Önhöz közel?

Rendelkezik ipari felhasználású termékek értékesítésében szerzett tapasztalattal?

Ezen felül tárgyalóképes az angol nyelvtudása is?

Ha minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozícióra csak Önre vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, valamint dinamikus növekedésével a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Csapatukba keresünk most releváns tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:
GÉPÉSZ ÜZLETKÖTŐ
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Az ország nyugati területén a cég által forgalmazott termékek és rendszer megoldások értékesítése
  • Együttműködés az alvállalkozókkal, helyszíni kivitelezések felügyelete
  • Komplett szerviz tevékenység értékesítése

Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, ha...

  • Rendelkezik legalább középfokú gépészeti végzettséggel vagy gépészmérnöki diplomával
  • Rendelkezik ipari felhasználású termékek értékesítésében szerzett releváns szakmai tapasztalattal és felmutatható eredményekkel
  • Kiváló angol nyelvtudással rendelkezik, mind szóban, mind írásban (külföldi beszállítók miatt)
  • Naprakészen ismeri MS Office programokat, valamint magabiztosan használja azokat
  • Rugalmas, kitartó, alapos mérnöki szemléletmóddal rendelkezik
  • Van B kategóriás vezetői engedélye és emellett gyakorlott vezető

Milyen juttatásokat kínál a cég?

  • Szakmai tapasztalattól függő versenyképes bérezést (alapbér + mozgóbér + éves prémium)
  • Cégautót
  • Laptopot
  • Mobiltelefont

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.