Értékesítési vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐK FIGYELEM!
Ügyfelünk egy építőipari anyagok nagykereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég.
Csapatuk élére keresünk Értékesítési vezetőt.
Mi vár rád?
Hazai piacon elismert nagykereskedelmi csapat vezetőjeként:
Régiós értékesítési menedzserek vezetése és szakmai támogatása
Stratégiai fejlesztési javaslatokat kidolgozása
Milyen feladataid lesznek?
Termékportfolió eredményes és hatékony értékesítésének támogatása a hálózat vevőinél.
Az üzleti célok elérése érdekében a Régiós értékesítési menedzserek céljainak meghatározása.
A hálózathoz tartozó telephelyek látogatásain való részvétel meghatározott esetekben.
Részvétel tulajdonosi és régiós megbeszéléseken.
A kialakított termékkör-portfolió optimalizálására való javaslattétel a beszerzés felé.
HA,
Több éves építőipari területén és értékesítési vezetőként szerzett tapasztalatod kihasználva szeretnél hosszú távon elhelyezkedni
Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Profi vagy MS Office alkalmazások használatában
AKKOR JELENTKEZZ, MERT TE VAGY AZ, AKIT KERESÜNK!
Hogyan pályázzak?
Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, honlapunkon keresztül.
Ha még mindig nem vagy meggyőzve, gyere hozzánk interjúra, hogy eloszlathassuk esetleges kételyeid.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.