Regionális építész szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A hagyományokban gazdag Ügyfelünk, piacvezetőnek számít a Kerámia tetőcserepek piacán, mert sokoldalúságuk révén az egyedi termékpalettájuk végtelen kombinációit és tervezési lehetőségeit tudják biztosítani partnereiknek.

Emellett sok évtizedes tapasztalattal bírnak a betoncserép és a szálcement sík- és hullámpala gyártás területén is.

Ügyfelünket egy cél vezérli: magasan képzett munkatársaik a szakmai hozzáértés mellett motiváltak és elkötelezettek, hisznek a márka erejében és együtt erősítik azt. Hozzáadott értéket teremtenek.

Jelenlegi csapatukba keresünk most REGIONÁLIS pozícióba, olyan ÉPÍTÉSZ SZAKÉRTŐT, aki szaktudása révén mindent megtesz azért, hogy a vállalat továbbra is megtartsa vezetői pozícióját.

Feladatok:

  • A regionális műszaki csapat részeként az értékesítő szervezetek és szaktanácsadók műszaki- és szakmai támogatása,
  • Szakmai tréningek és előadások tartása,
  • Egyedi műszaki megoldások kidolgozása,
  • Új termékek fejlesztésében részvétel,
  • Reklamációk kezelése,
  • Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel (építészekkel, kivitelezőkkel, kereskedőkkel),
  • Kapcsolattartás az anyacéggel,
  • Piacelemzés, konkurenciafigyelés - rövid és hosszú távú termék és marketing stratégiai kidolgozása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai Építészmérnöki vagy Építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 3 - 5 éves termékmenedzseri VAGY műszaki tanácsadói tapasztalat építőipari multinacionális vállalat műszaki csapatában,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Az MS Office felhasználói szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozíció felelősségéhez tartozó bérezés,
  • Home office és céges autó,
  • Önálló felelősségi kör,
  • Családias légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Márka-/Termékmenedzser
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Piackutatás/Elemzés

Egyéb információk:

  • A pozíció 2 év határozott időre szól, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára ez nem jelent problémát.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.