Ingatlan értékbecslő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely magas színvonalú, egyedi szolgáltatások nyújtásával foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

INGATLAN ÉRTÉKBECSLŐ

Feladatok:

  • Értékbecslések készítése, javaslatok tétele a vállalat által megvásárolt vagy megvásárolni kívánt ingatlanok vonatkozásában
  • Ingatlanpiaci elemzések készítése, folyamatos karbantartása, prezentálása
  • Külső értékbecslővel történő együttműködés kezdeményezése, az együttműködés feltételeinek véleményezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső értékbecslő partnerekkel, munkájuk ellenőrzése, az általuk elkészített értékbecslések jóváhagyása
  • A megvásárolt ingatlanok rendszeres felülvizsgálata, értékesíthetőségük aktualizálása
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés, riportálás a vállalat vezetőségével, valamint az anyavállalatnál dolgozó munkatársakkal angol nyelven

Elvárások:

  • Értékbecslő OKJ szakképesítés
  • Értékbecslő munkakörben szerzett, 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság, proaktív feladatmegoldó képesség

Előnyök:

  • RICS vagy Magyar Ingatlanszövetségi tagság
  • Szakmai szervezet által kiadott minősítés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a vezetőséggel és az anyavállalat munkatársaival történő egyeztetéshez, riportáláshoz szükséges)

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes fizetés, szakmai fejlődési lehetőség - amelyet a rendszeres tréningek biztosítanak - stabil nemzetközi háttér, ingyenes sportolási lehetőség, valamint modern irodai környezet várja Budapest szívében!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlan értékbecslő / Specialista
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlanügyi szakember

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.