Műszaki értékesítő (B2B szegmens)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk a jelöléstechnika területén folytatja tevékenységét, legfőbb célkitűzésük, hogy partnereik számára korszerű technológiát és gyártási lehetőséget biztosítsanak. Bővülő családias hangulatú csapatukba keresünk új kollégát

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (B2B szegmens)
pozícióba.
Ezek lesznek a feladataid:
  • A cég termékeinek bemutatása és értékesítése a meglévő és potenciális ügyfeleknek
  • Meglévő partnerkör kezelése, kapcsolatok ápolása, új szolgáltatások ismertetése
  • Partnerek látogatása országosan
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése, igények felmérése
  • Ajánlatok kidolgozása, tárgyalások lebonyolítása, megrendelések nyomonkövetése
  • Belső marketing anyagok elkészítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (preferáltan műszaki területen)
  • Műszaki terület iránti érdeklődés, beállítottság
  • Legalább 2 éves műszaki területen, B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Sikerorientált személyiség, proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs/tárgyalási készség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Jelöléstechnika területén szerzett tapasztalat
  • Gyártó cégeknek való értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés (alapbér+jutalék)
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó, mobiltelefon magánhasználatra is
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség családias környezetben
Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület
Jelentkezni fényképes, frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.