Back office munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol fiatalos csapat vesz körül és megbecsülik a munkádat?

Rendelkezel minimum 1 éves, adminisztrációs/back office/panaszkezelési területen szerzett tapasztalattal?

Ezen felül logikus gondolkodással bírsz, könnyen átlátod az összefüggéseket és jó a fogalmazási készséged?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ez a lehetőség csak rád vár, JELENTKEZZ!

Mit lehet tudni megbízónkról?

Ügyfelünk egy világszinten ismert, multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Bővülő back office csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
BACK OFFICE MUNKATÁRS
Milyen feladatok várnak rád?
  • Ügyfelektől érkező panaszok kivizsgálása
  • Panaszlevelek megválaszolása
  • Írásbeli kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Változatos, logikai gondolkodást, önállóságot igénylő feladatok ellátása
Abban az esetben te vagy a tökéletes jelölt, ha...
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel és legalább 1 éves adminisztrációs/back office/ panaszkezelési területen szerzett tapasztalattal
  • Logikus gondolkodásmódod és kiváló fogalmazási készséged van
  • Önálló vagy és pontos
  • Kiváló rendszerszemlélettel bírsz
  • Képes vagy a gyors munkavégzésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
Előnyt jelent, ha rendelkezel...
  • Jogi asszisztensi vagy igazgatásszervezői végzettséggel
  • Jogi területen/ügyvédi irodában szerzett tapasztalattal
  • Nagyvállalatnál szerzett ügyfélszolgálati tapasztalattal
Mit kínál Megbízónk a leendő munkatársnak?
  • Versenyképes bérezést
  • Kiváló munkahelyi légkört
  • Stabil vállalati hátteret
  • Folyamatos képzést
  • Csapatépítő programokat
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!
A munkavégzés helye: Budapest

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.