Hentespult eladó (Budakalász)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen. Hazánkba 18 éve érkeztek és mára már számos nagyvárosban
megtalálhatóak üzleteik, ezzel mintegy 7000 munkavállalónak biztosítanak hosszútávú munkahelyet.

BUDAKALÁSZI áruházukba keresünk új kollégát

HENTESPULT ELADÓ (Budakalász)
pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • Az áruosztály megfelelő működésének biztosítása
  • A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása
  • Az osztály megfelelő működésének biztosítása
  • A termékek vonzó kihelyezése
  • A raktár és műhely rendben- és tisztántartása
  • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
  • Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása
  • Leltárak lebonyolítása
Rád vártak eddig, ha:
  • Szakirányú végzettséggel  vagy tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a higiéniai és fogyasztóvédelmi előírásokat
  • Szívesen kommunikálsz a vásárlókkal
  • Dinamikus a személyiséged
  • Nem riadsz vissza a fizikai munkavégzéstől
  • Önálló vagy és motivált, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért
Ami rád vár a cégnél:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik!
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%
  • Erzsébet utalvány, 5% vásárlási kedvezmény
  • Többrétű prémiumrendszer
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Rekreációs lehetőség
  • Éves egészségügyi szűrés
Munkavégzés helye:
  • Budakalász
Ha érdekel a lehetőség, ragadd meg az alkalmat, és frissített szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.