Külkereskedelmi üzletkötő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

KÜLKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐT

keres Baranya megyében.
Feladatok:
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • Statisztikai kimutatások, árelemzések készítése
  • Az ex-jugoszláv tagköztársaságokban nagykereskedelmi partnerek felkutatása, a B2B Web-es kapcsolatok beindítása és működtetése
  • Piackutatás, nagykereskedelmi partnerkapcsolatok kialakítása, az eladások beindítása és működtetése
Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú  lehetőleg kereskedelmi végzettség
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott, kommunikatív és precíz személyiség
  • Önálló munkaszervezési készség
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeret
  • Horvát vagy szlovén vagy szerb, magyar tárgyalóképes nyelvtudás. Amennyiben a magyar nyelvtudás nem kielégítő, fontos az angol tárgyalóképes nyelvismeret.
Előny:
  • Fejlett kapcsolati háló, gumiabroncspiac ismerete
  • Szerb vagy horvát vagy szlovén nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Több mint negyedszázados magyarországi és nemzetközi kereskedelmi hírnév
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégautó, laptop, telefon
Munkavégzés helye:
  • Pécsi központtal rugalmas munkavégzés
Pályázatához kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.