Épületgépészeti értékesítő (nyíregyháza)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyar tulajdonban lévő, piacvezető épületgépészeti termékeket forgalmazó cég csapatába keresünk új munkatársat

ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉRTÉKESÍTŐ (Nyíregyháza)
pozícióba.
Feladatok:
  • Kiskereskedelmi vásárlók, kivitelezők, viszonteladók kiszolgálása
  • Műszaki tanácsadás
  • Árajánlat készítése
  • Rendelések felvétele, számlázás
  • Rendelések összeállítása
  • Meglévő és új vevői kapcsolatok kezelése e-mailben és telefonon
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (épületgépészettel kapcsolatos végzettség előny)
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (épületgépészeti kivitelezés/ műszaki előkészítés/ esetleg beszerzési terület)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
Előny:
  • Értékesítési tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű vállalat
  • Motivált, jó hangulatú csapat
  • Modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza (Hüperion üzletház)
Jelentkezéshez csatolja frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.