Értékesítő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több mint 10 éve működő magyar tulajdonú építőanyag kereskedő cég keres munkatársakat
az alábbi munkakörben:

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS
Főbb feladatok:
  • Cégünk termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása, szakmai támogatása
  • Meglévő ügyfelekkel és beszállító partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása
  • Ajánlatok összeállítása, nyomon követése
  • Piaci trendek és információk figyelése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 1-5 év értékesítési tapasztalat (építőipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Teljesítményarányos bérezés (fix bér+jutalék)
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budakeszi és vonzáskörzete
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.