Vezető szoftverfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy biztos hátterű, budapesti központú, de Európa-szerte működő informatikai vállalat.
Szoftverfejlesztői csapatuk élére keresünk tapasztalt szakembert:

VEZETŐ SZOFTVERFEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Projektek szakmai vezetése (3-4 fő szakmai támogatása)
  • Szoftver és adatbázis architektúra tervezés
  • Fontosabb modulok, kritikus funkciók kódolása
  • Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével
  • Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában
  • Szoftverminőségi előírások betartása és betartatása a rá bízott fejlesztőkkel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként
  • .NET keretrendszer és a C# nyelv átfogó ismerete
  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)
  • HTML és CSS jártasság
  • MSSQL adatbázis gyakorlati ismerete (tervezés, méretezés, optimalizálás)
  • Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)
  • Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Termékcentrikus gondolkodásmód
  • Szakmai angol nyelv kommunikációképes ismerete (írásban és szóban)

Előnyök:

  • Fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)
  • Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívások, izgalmas, változatos feladatok
  • Nyugodt légkör, kiegyensúlyozott, támogató csapat
  • Modern irodai környezet és infrastruktúra, jól megközelíthető helyen
  • Angol nyelv aktív használata

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztési vezető/Csoportvezető
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, kérem jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.