Szállítói számla könyvelő (ap accountant)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

SZÁLLÍTÓI SZÁMLA KÖNYVELŐ (AP Accountant)
Feladatok:
  • AP folyamat teljeskörű koordinálása az újonnan bevezetett Oracle EBS segítségével
  • A számlák könyvelése a globális számlatükör (GCA) és a magyarországi törvényeknek/adózási követelményeknek megfelelően
  • A szállítói számlákhoz kapcsolódó folyamatok optimalizálása
  • Külső és belső ügyfelekkel történő együttműködés, hatékony kommunikáció a problémák megoldása érdekében
  • A feladatok proaktív megoldása
  • A hatáskörében nem megoldható feladatokról tájékoztatást ad felettesének
  • Beszerzési és szállítói alrendszer lezárása a hónap végi zárási folyamat során
Elvárások:
  • Főiskolai gazdasági, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számviteli ismeretek
  • A beszállítói számlákra vonatkozó magyar ÁFA-szabályok ismerete
  • Valamely vállalaltirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (például Oracle, SAP)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Ms Office magas fokú ismerete, beleértve a Pivot táblát, és az FKeres függvényt az Excel-ben
  • Kitűnő szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Képesség a munkafeladatok priorizálására és hatékony megszervezésére a határidők betartása érdekében
Előny:
  • SOX ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)
A munkavégzés helye:
  • Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.