Könyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk elismerten a világ egyik vezető, csúcsminőségű szivattyútervezője és gyártója. 1990 óta foglalkozik zagyszivattyúkkal, ezen belül forgalmazással, gyártással és javítással egyaránt. A világ 70 országában van jelen a különféle iparágak szolgálatában legyen az akár bányászat, vegyi és ipari felhasználás.
Magyarországi leányvállalatuk pénzügyi részleg számára keresünk új kollégát

KÖNYVELŐ
munkakörbe
Feladatok:
  • Teljes körű analitikus és főkönyvi könyvelés
  • Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése
  • Részvétel havi és évvégi zárásban
  • A gazdasági tevékenység szabályosságának betartása, szabályzatok frissítésében részvétel
  • ÁFA és adóbevállalásokban együttmüködés
  • Adófolyószámlák ellenőrzése, egyeztetés, főkönyvi egyezőség biztosítása
  • Könyvvizsgálatban részvétel
  • Anyacégnek riportok készítése
  • Lejárt vevői kintlévőségek kezelése, vevők fizetési felszólítása
  • Egyéb, anyacéggel kapcsolatos levelezések
Elvárások:
  • Legalább középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás ( a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljes körű könyvelésben szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel)
  • Valamely ügyviteli/vállalatirányítási rendszer ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP és Kulcs-Soft rendszer ismerete
Amit kínálnak:
  • Multinacionális háttér- ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Versenyképes alapbérezés mellett választható cafeteria
  • Szakmai fejlődés, és kihívás egy komplex, sokrétű pozícióban
Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkaidő: H-P: 8-16:30
Jelentkezés módja: Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű frissített önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.