Pénzügyi munkatárs - számlázás terület

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rendelkezik 3-5 év tapasztalattal pénzügy/számlázás területen?
Magas MS Excel ismerettel rendelkezik?
Esetleg még angol nyelvtudással is rendelkezik?

Amennyiben IGEN, JELENTKEZZEN!

Mit kínál ügyfelünk?

-Alapbéren felül egyéb juttatások
-Átfogó betanulási program
-Fejlődési lehetőség
-Biztos hátterű cég

Ügyfelünk a világ több országában jelenlévő, flottakezeléssel és operatív lízinggel foglalkozó vállalat. Stratégiájának középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek érdekében a cég többféle szolgáltatást és innovatív megoldást kínál partnereik részére.
Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS - számlázás terület

Feladatok:

  • Ügyfél / szerződés adatok karbantartása (költséghelyek, székhelyváltozás stb.)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal
  • Aktív és passzív időbeli elhatárolások könyvelése, feloldása, egyeztetések
  • Számlázással kapcsolatos ügyfél-reklamációk kezelésében való aktív közreműködés
  • Szállító számlák könyvelése, szállítói folyószámlával kapcsolatos levelezések, egyeztetések
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Zárási feladatok: ellenőrzések, kapcsolt felekkel való egyeztetés
  • NAV ellenőrzésekben, éves könyvvizsgálatokban való közreműködés
  • Egyéb pénzügyi területet érintő feladatok, helyettesítések

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • 3-5 év tapasztalat pénzügyi területen
  • Pontosság, precizitás, önállóság, kiváló kommunikáció ügyfelekkel
  • MS Excel ismeret

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Számlázás/Pénztár
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen rá fényképes, szakmai önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.