Raktáros / beszerző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

RAKTÁROSOK FIGYELEM!
Ez nem egy szokványos raktárosi munka!

Szeretne Magyarország egyik piacvezető műszaki cégénél dolgozni?
Tapasztalt raktáros és szeretne kicsit előrébb lépni, akár beszerzéssel is foglalkozni?
Ebben az esetben ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki gépeket gyártó vállalata. A cég világszerte közel 5.000 főt alkalmaz a világ 34 országában. Az anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat közel 20 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a saját területén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Termékeik és az azokhoz kapcsolódó szerviz szolgáltatásaik speciálisak.

Jelenleg a logisztikai területre keresünk egy olyan raktározásban tapasztalt kollégát, aki a raktári rend és fegyelem betartása mellett a kisebb alkatrészek beszerzését is intézi.

A pozíció megnevezése:

RAKTÁROS / BESZERZŐ

Feladatok:

  • Raktáron belüli kézi, gépi áru-, ill. anyagmozgatás (ki-, betárolás, egyéb raktári mozgatás),
  • Beérkező és kimenő szállítmányok irányítása, ellenőrzése és adminisztrációja,
  • Anyagok, alkatrészek beszerzése (ajánlatkérés, megrendelés) bel-és külföldön, dokumentálás SAP rendszerben,
  • A leltározás megszervezése és lebonyolítása,
  • A logisztikai folyamat során felmerülő összes eltérés kezelése, beleértve a minőségi és mennyiségi reklamációk kezelését,
  • Logisztikai tevékenységek koordinálása a telephelyek között.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat raktárosként áru bevételezésben, árumozgatásban, áru kiadásában,
  • ERP rendszer ismerete,
  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés,
  • cafetéria hozzájárulás,
  • multinacionális környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.