Junior hr munkatárs - diákszövetkezetben vagy hr asszisztensként szerzett toborzási tapasztalattal

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Saját csapatunk bővítése céljából
JUNIOR HR MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Kit keresünk?
  • Valakit, akinek határozott karriercélja van toborzás-kiválasztás területen.
  • Valakit, akinek van legalább fél, maximum 2 év diákszövetkezetnél vagy munkaerő közvetítő cégnél szerzett toborzói/ toborzási asszisztensi tapasztalata.
  • Valakit, aki aktív társalgási szinten kommunikál angolul szóban és írásban egyaránt.
  • Valakit, akinek főiskolai/egyetemi végzettsége van.
  • Valakit, akinek jó a problémamegoldó képessége és pozitív természetű.
Mi vár rád nálunk?
  • Elsősorban diplomás szakembereknek segíthetsz megtalálni álmaik munkahelyét.
  • Stabil szakmai hátteret és fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra.
  • Kidolgozott karrierút, ahol profi fejvadásszá válhatsz nálunk.
  • Alapfizetés + cafetéria + teljesítményarányos bónusz, hogy meg tudd valósítani a céljaidat.
  • Fiatal csapat, közvetlen kollégák.
  • Pörgős, kihívásokkal teli projektek.
  • Kellemes munkakörnyezet, új irodaépület a 11. kerületben.
Milyen feladatokban várjuk a segítséged?
  • Szenior fejvadász kollégák munkájának támogatása.
  • Potenciális jelöltek felkutatása önéletrajz-adatbázisokban.
  • Önéletrajz alapján kiválasztás, e-mailes kapcsolatfelvétel.
  • Hirdetés-kezelés.
  • Adminisztratív feladatok.

Mikor érdemes megpályáznod ezt a pozíciót?

  • Ha már tudod, milyen kihívásokat tartogat a toborzás világa, és ebben akarsz szakértő lenni.
  • Ha tapasztalt szenioroktól akarod megtanulni a szakma rejtelmeit.
  • Ha az alapok elsajátítása után saját fejvadász projekteket szeretnél.
  • Ha azt akarod, hogy az előmeneteledet a befektetett munkád és elért eredményeid határozzák meg.
Jelentkezésedhez csatold:
  • a magyar nyelvű önéletrajzodat, amelyből egyértelműen látszik, hogy rendelkezel a pozíció betöltéséhez szükséges tapasztalattal.
  • egy "Engem kerestek a Junior HR munkatárs pozícióra" elnevezésű nem sablonos kísérő levelet, amelyben leírod, hogy miért te leszel csapatunk következő tagja.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.