Projekt menedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk több mint tíz éve sikeresen működő, nyílászárók gyártásával, forgalmazásával és karbantartásával foglalkozó családi vállalkozás.Csapatukba keresünk új kollégát

PROJEKT MENEDZSER
pozícióba.
Feladatok:
  • Árajánlatok és felmérések készítése
  • Anyagrendelések koordinálása
  • Nyílászárók helyszíni beépítésének koordinálása
  • Elvégzendő feladatok koordinálása, nyilvántartása
  • A projektek napi szintű operatív irányítása
Elvárások:
  • Minimum középfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Nyílászárós területen szerzett gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű beszéd és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó szervező készség
Előnyt jelent:
  • Nyílászárók forgalmazásában, gyártásában, beépítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • Fót
Jelentkezéshez küldje el fényképes, frissített önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.