Projekt menedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk több mint tíz éve sikeresen működő, nyílászárók gyártásával, forgalmazásával és karbantartásával foglalkozó családi vállalkozás.Csapatukba keresünk új kollégát

PROJEKT MENEDZSER
pozícióba.
Feladatok:
  • Árajánlatok és felmérések készítése
  • Anyagrendelések koordinálása
  • Nyílászárók helyszíni beépítésének koordinálása
  • Elvégzendő feladatok koordinálása, nyilvántartása
  • A projektek napi szintű operatív irányítása
Elvárások:
  • Minimum középfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Nyílászárós területen szerzett gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű beszéd és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó szervező készség
Előnyt jelent:
  • Nyílászárók forgalmazásában, gyártásában, beépítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • Fót
Jelentkezéshez küldje el fényképes, frissített önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.