Építésvezető (mélyépítési területre)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk Magyarországon meghatározó pozíciót tölt be az építőipari azon belül pedig a mélyépítés területén.

Feladatok:

  • A munkához szükséges kapacitások, anyagok, munkaerőigény meghatározása
  • A munka ütemezése, megszervezése, irányítása
  • A projekt folyamatos költség figyelése
  • Munkamorál és munkafegyelem biztosítása, a technológiai utasítások, szakmai előírások, munkavédelmi, balesetvédelmi előírások betartása és betartatása
  • Kivitelezés közbeni műszaki problémák megoldása, menedzselése
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, a megbízó, az illetékes közmű szolgáltatók és az ellenőrző hatóságok képviselőivel
  • Építési napló vezetése, napi jelentések készítése

Elvárások:

  • Mérnöki VAGY technikusi végzettség
  • Mélyépítésben szerzett releváns több éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés, vezetői készségek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria és negyedéves prémium
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzések
  • Stabil jövőkép
  • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, notebook
  • Szükség esetén szállás és ellátás (napi egy étkezés)

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen.

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.