Kontroller

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk több, mint 20 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú vállalat, aki a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.

Csapatukba keresünk új kollégát

KONTROLLER
pozícióba.
Feladatok:
  • Kijelölt területek kontrolling tevékenységének teljes körű ellátása
  • Havi zárás, elhatárolások
  • Eredményelemzés
  • Gazdaságossági számítások
Elvárások:
  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • 2-3 év gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Kiváló Microsoft Excel, Access, adatbázis kezelés
Előny:
  • Logisztika/szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek
Amit kap cserébe:
  • Összetett juttatási csomag
  • Autóval való bejárás támogatása
  • Kellemes munkahelyi légkör, családias környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkahelyi étkezde
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós (Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok biztosítása Budapestről a Boráros térről, valamint a csepeli Auchan-tól)
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, akkor magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal várjuk jelentkezését!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.