IT rendszerszervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partner cégünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba:

IT RENDSZERSZERVEZŐ

Feladatok:

  • Új projektek, folyamatok elemzése, dokumentációk készítése (funkcionális specifikációk folyamatleírások készítése)

  • Meglévő folyamatok, szoftverek dokumentálása, új folyamatok kialakítása és tervezése az ügyfelek igényeinek megfelelően

  • Kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az ügyfelekkel

  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete

  • Tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség

  • Funkcionális specifikáció készítésében szerzett tapasztalat

  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

  • Eredményorientált szemlélet

  • Önálló munkavégzés

  • Proaktivitás

  • Aktív részvétel csapatmunkában

Előnyt jelent:

  • Projektvezetési, szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete, JIRA ismerete

  • UML, SQL, adatbázis tervezés, lekérdezések készítése

Mit ajánl a cég?

  • Versenyképes fizetés

  • Folyamatos fejlődési lehetőség;

  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására

  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban

  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.