IT rendszerszervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partner cégünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba:

IT RENDSZERSZERVEZŐ

Feladatok:

  • Új projektek, folyamatok elemzése, dokumentációk készítése (funkcionális specifikációk folyamatleírások készítése)

  • Meglévő folyamatok, szoftverek dokumentálása, új folyamatok kialakítása és tervezése az ügyfelek igényeinek megfelelően

  • Kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az ügyfelekkel

  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete

  • Tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség

  • Funkcionális specifikáció készítésében szerzett tapasztalat

  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

  • Eredményorientált szemlélet

  • Önálló munkavégzés

  • Proaktivitás

  • Aktív részvétel csapatmunkában

Előnyt jelent:

  • Projektvezetési, szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete, JIRA ismerete

  • UML, SQL, adatbázis tervezés, lekérdezések készítése

Mit ajánl a cég?

  • Versenyképes fizetés

  • Folyamatos fejlődési lehetőség;

  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására

  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban

  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.