Kereskedelmi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk osztrák tulajdonú, családias hangulatú vállalat, mely csaknem 30 éve fedi le az általa forgalmazott termékekkel a CNC-technológia és a mechatronika speciális eszközigényét, valamint ipari csúcstechnológiai megoldásokat kínál számítógépes és hálózatos támogatással.

A folyamatosan növekvő vevői igények kielégítésére bővítés céljából keresünk számukra
KERESKEDELMI ASSZISZTENS
pozícióba kollégát a XIV. kerületben található irodájukba.
Feladatok:
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Számlázás és kapcsolattartás a könyvelőcéggel
  • Az alkalmazottak munkaóráinak és az értékesítők jutalékának követése, hóvégi összesítése és továbbítása a bérszámfejtés felé
  • Ügyvezető napi munkájának segítése
  • Ügyfelek, partnerek fogadása az irodában
  • A bejövő és kimenő áruk kezelése, szállítólevelek kezelése
  • Pénzügyi tranzakciók lebonyolítása, házipénztár kezelése
  • Rendezvények szervezésének támogatása, a cég képviselete a rendezvényeken
  • Irodai adminisztráció, postai ügyintézés
  • Eseti jelleggel EKAER adatkezelés
Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat számlázás, pénzügyi asszisztencia terén - fontos a könyvelési folyamatok átláthatósága miatt
  • Angol vagy német nyelv középszintű ismerete írásban - Az anyavállalattal és az ügyfelekkel való írásos kapcsolattartáshoz elengedhetetlen
  • Felhasználói szintű számítógépes és Office programcsomag ismerete
  • Könyvelési és számlázási szoftver ismerete
  • Kiváló szervező és probléma megoldó hozzáállás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
Előnyök:
  • Műszaki területen értékesítést támogató pozícióban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Összetett juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Barátságos, korrekt és profi csapat
  • Nyugodt, parkos környezet, barátságos munkakörnyezet
  • Jól megközelíthető helyszín, parkolási lehetőség biztosított
Munkaidő:
  • Megállapodás szerint napi 8 vagy 6 órában.
  • A munkaidő megegyezés szerinti százaléka akár home office-ban is végezhető.
Munkavégzés helye:
  • Budapest - XIV. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet frissített, magyar nyelvű önéletrajzod megküldésével pályázz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.