Műszaki kereskedelmi képviselő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, akik a kereskedelmi végfelhasználók és ajánlatkérők vezető IT-szolgáltatója.
Ügyfeleik részére IT-termékek széles portfólióját, teljes körű márkafüggetlen szolgáltatását nyújtják: IT infrastruktúra, beleértve az IT stratégiai tanácsadás, projekttervezés és -kivitelezés, rendszerintegráció, valamint az e-commerce tevékenység.

A magyar leányvállalat számára keresünk bővítés céljából
MŰSZAKI KERESKEDELMI KÉPVISELŐ
pozícióba munkatársat.
Feladatok:
  • Informatikai eszközök értékesítése kis- és középvállalkozások számára telefonon keresztül
  • Új ügyfelek megszerzése hideghívások útján- saját adatbázis használatával
  • Cég kínálatának és a termékpalettájának a bemutatása ügyfelek részére
  • Direct mail és marketing anyagokon keresztül az ügyfelek folyamatos tájékoztatása az aktuális ajánlatokról
  • Kapcsolatépítés IT döntéshozókkal
  • Teljes értékesítési folyamat koordinálása: ajánlatadás, megrendelések kezelése, számlázás, kintlévőségek kezelése
  • Problémakezelés
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Gyártókkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat értékesítés területén
  • IT terület iránt érdeklődés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Értékesítői véna
  • Erős kommunikációs képesség
Előny:
  • IT eszközök és / vagy szolgáltatások értékesítése
  • Középfokú angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő mozgóbér az alapbér mellett
  • BKV bérlet költségtérítés
  • Átfogó tréning és szakmai képzés biztosítása
  • Fiatalos, családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest- budai oldal
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.