HR munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen és jelenleg több mint 360 főt foglalkoztatnak. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. A HR-es csapat munkájának támogatására keresünk új munkatársat

HR MUNKATÁRS
pozícióba.
Feladatok:
  • Teljes körű HR adminisztráció
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése
  • Munkaerő kölcsönzés adminisztrációja
  • Cafeteria rendszer működtetése, egyéb juttatások adminisztrációja
  • Munkavédelmi megbízottal való együttműködés, szükség esetén részvétel a munkabalesetek kivizsgálásában
  • A munkavállalók munkaruházattal való ellátásának szervezése
  • Részvétel a vállalati események szervezésében
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben (termelő vállalatnál) szerzett tapasztalat
  • Bérszámfejtési, munkaügyi, személyügyi ismeretek
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • NEXON program ismerete
  • Magabiztos, felhasználói szintá Excel ismeretek (függvények, kimutatások)
Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • TB ügyintézői tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, szakmai önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.