Marketing asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízó cégünk stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, kereskedelemmel és beszerzéssel foglalkozó vállalat herceghalmi munkavégzéssel keres csapatába munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Marketingvezető munkájának támogatása
  • Marketing csapat munkájában való aktív közreműködés (marketing kampányok tervezésében, szervezésében, lebonyolításában, POS anyagok készítése, rendelése elindításában való részvétel)
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása (dokumentumok, szerződések kezelése, nyilvántartása, archiválása, másolása)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, társosztályokkal
  • Prezentációs anyagok, kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Marketing/kommunikációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Képesség önálló és csapatban való hatékony munkavégzésre
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Nyitott, pozitív, proaktív hozzáállás

Előnyök:

  • Marketing szakirányon szervezett felsőfokú végzettség
  • Releváns munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet és fiatalos légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR asszisztens
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Rendezvényszervezés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a benne megjelölt bérigényével!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.