Marketing asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízó cégünk stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, kereskedelemmel és beszerzéssel foglalkozó vállalat herceghalmi munkavégzéssel keres csapatába munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Marketingvezető munkájának támogatása
  • Marketing csapat munkájában való aktív közreműködés (marketing kampányok tervezésében, szervezésében, lebonyolításában, POS anyagok készítése, rendelése elindításában való részvétel)
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása (dokumentumok, szerződések kezelése, nyilvántartása, archiválása, másolása)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, társosztályokkal
  • Prezentációs anyagok, kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Marketing/kommunikációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Képesség önálló és csapatban való hatékony munkavégzésre
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Nyitott, pozitív, proaktív hozzáállás

Előnyök:

  • Marketing szakirányon szervezett felsőfokú végzettség
  • Releváns munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, színvonalas munkakörnyezet és fiatalos légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR asszisztens
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Rendezvényszervezés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a benne megjelölt bérigényével!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.