Belföldi szállítmányozási csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több, mint 7 éve sikeresen működő és fejlődő belföldi,- és nemzetközi teljes kamionos fuvarfeladatok ellátására szakosodott vállalat.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert telephelyükre, Dunakeszire az alábbi pozícióba:

BELFÖLDI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Szállítási folyamatok működésének biztosítása, fejlesztése, kontrollja
  • Fuvarszervezésben aktív részvétel
  • Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
  • Gépjárművezetők folyamatos felügyelete, koordinálása, kapcsolattartás
  • Meglévő ügyfelek menedzselése, ügyfélkör bővítése
  • Gépkocsivezetők felvételében aktív közreműködés
  • Járművezetők elszámoltatása
  • Terület eredményes működtetése
  • Kimutatások és jelentések készítése a felsővezetés számára
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, önszervező képesség
  • Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó szabályozások ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat változatos munkakör, versenyképes bérezés és juttatások, szakmai fejlődés és előmeneteli lehetőség, kiváló csapatmunka, valamint kellemes munkakörnyezet várja!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem