Területi vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Időskorúak bentlakásos intézményéhez keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

TERÜLETI VEZETŐ

Feladatok:

  • A központ iránymutatásai alapján a telephelyek folyamatos látogatása, működtetése, kontrollálása
  • Az adott telephelyről ellátott intézmények látogatása
  • Óvodák, iskolák, intézmények vezetőivel való kapcsolattartás
  • Üzleti tervek/ projektek kidolgozásában való aktív részvétel
  • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás
  • Hatósági engedélyek intézése
  • Telephelyekkel a szakhatósági előírások folyamatos betartatása
  • Új területek beindításában történő aktív részvétel
  • A konyhai személyzet összehangolása, irányítása

Elvárások:

  • Minimum 5 éves vezetői területen szerzett tapasztalat közétkeztetés/ vendéglátás terén
  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség (közétkeztetés/ vendéglátás szakirányban)
  • Kiváló kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Tulajdonosi szemléletmód, határozott kiállás
  • Kiváló szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point, outlook)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, utazási hozzájárulás, étkezéstérítés, céges mobiltelefon és céges autó várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • VENDÉGLÁTÁS / IDEGENFORGALOM: Vezetői pozíciók
  • VENDÉGLÁTÁS / IDEGENFORGALOM: Éttermi vendéglátás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.