Fuvarszervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy folyamatosan növekvő, európai tulajdonú nemzetközi vállalatcsoport lendületes, növekvő magyarországi tagja Gyöngyös mellett. Építőanyagokat tervez, gyárt és forgalmaz, valamint olyan innovatív megoldásokat kínál, amelyek megfelelnek napjaink növekvő kihívásainak.
Csapatukba keresünk angolul nagyon jól beszélő, lelkes és dinamikus munkatársat az alábbi pozícióba:

FUVARSZERVEZŐ

Feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarok szervezése
  • Fuvarmegbízások feldolgozása
  • Szállításhoz szükséges dokumentumok kiállítása
  • Fuvarfeladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel, járművezetőkkel
  • Megbízások kezelése, nyomon követése
  • Számlák, fuvarlevelek ellenőrzése
  • Egyéb fuvarokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Önálló, határozott, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyök:

  • Szállítmányozás, fuvarozás területén szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Transporeon ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és egy hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.