PHP fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM!
PHP fejlesztéssel foglalkozol és szívesen csatlakoznál egy méltán híres szolgáltató cég fejlesztői csapatához?
Ha több éves PHP fejlesztői tapasztalattal rendelkezel és foglalkoztál már nagyobb látogatottságú rendszerek fejlesztésével, elkötelezett vagy a szakma iránt, ezt a lehetőséget Neked ajánljuk!
Milyen feladataid lesznek?
A cég portáloknak és belső adminisztrációs rendszerének fejlesztése
Weboldal fejlesztése
A rendszer folyamatok fejlesztése, optimalizálása
Mit várunk Tőled?
PHP 5+ (objektum-orientált megközelítés) programozásban szerzett tapasztalat
MySQL 5+ adatbázis ismeret
A web stack működésének ismerete
Előnyök:
Szakirányú informatikai végzettség
Magas rendelkezésre állású rendszerek területén szerzett tapasztalat
Agilis fejlesztési módszertan
RabbitMQ tapasztalat
Redis tapasztalat
MongoDB tapasztalat
Munkavégzés helye :
Budapest
Az új kolléga számára megbízónk versenyképes juttatási csomagot kínál és egy remek hangulatú csapatban való fejlődési lehetőséget.
Amennyiben érdeklődsz az álláslehetőség iránt, szakmai önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni rendszerünkön keresztül.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.