Gépi forgácsoló

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Energiaszektorban és hajóiparban tevékenykedő ügyfelünk egy 18 000 fős, 70 országban jelen lévő, finn központú cégcsoport tagja.

Magyarországi szervizképviselete gyakorlattal rendelkező GÉPI FORGÁCSOLÓ kollégákat keres.

Feladatok:

  • Gáz és dízel motorok fődarabjainak felújítása és gépi megmunkálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 5 év hagyományos fémforgácsolásban szerzett gyakorlati tapasztalat (nem NC vagy CNC)
  • Minimum 3 év szerelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Magas szintű munkabírás

Előnyök:

  • Fődarab felújító gépműhelyben szerzett tapasztalat (hengerfej síkmarás, motorblokk fúrás, szelep köszörülés, főtengely köszörülés, stb.)
  • Belsőégésű motorok felújítása során szerzett tapasztalat
  • Munkagépek, teherautók, mozdony vagy hajó motorok, illetve egyéb gépjárművek karbantartása során szerzett tapasztalat
  • Hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Ingyenes szállás vidéki kollégáknak
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépszerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • Amennyiben ajánlatunk elnyerte tetszését és szakmai kihívásnak érzi a feladatokat, kérjük, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.