Területi képviselőt (műszaki terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat.

TERÜLETI KÉPVISELŐT (műszaki terület)

keresünk számukra, elsősorban Kecskemét környékére.

A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.
  • Rendelkezel értékesítői vénával, műszaki területen dolgoztál eddig de még nem volt lehetőséged kipróbálni magad az értékesítésben?
  • Szereted a mozgalmas, kihívást jelentő feladatokat?
  • Érzel magadban elég rátermettséget, hogy elindulj egy új karrier felé?
HA mindenre IGEN a válaszod és szeretnéd a műszaki területen szerzett tudásod egy olyan cégnél kamatoztatni ahol remek lehetőségek várnak akkor ez a TE lehetőséged...!
Feladatok:
  • Meglévő ügyfelek gondozása, kapcsolattartás, rendszeres látogatások
  • A cég termékeinek bemutatása, tájékoztatás nyújtása a termékkörről
  • Ajánlatadás, megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Új ügyfelek felkutatása, tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • Riportok, beszámolók készítése a vezetőség felé
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat (pl.: gépészeti, villamos szerelési munkák)
  • Értékesítés iránti érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Cégautó, laptop és mobiltelefon biztosított
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét és környéke
Jelentkezéshez kérjük küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.