Hálózati mérnök (Windows, Linux, Cisco)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő,
folyamatosan bővülő csapatukba keresünk szakmai kihívásokat kereső új munkatársat

HÁLÓZATI MÉRNÖK (Windows,Linux,Cisco)
munkakörbe.
Az új munkatárs feladatai:
  • Adathálózati infrastruktúra üzemeltetése, adminisztrációja
  • Komplex hálózati rendszerek hibakeresése, hibaelhárítása
  • Aktív támogatás fejlesztésekben/projektekben, új megoldások kialakítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal
A pályázóval szembeni szakmai elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki, informatikai terület)
  • Legalább 3 éves üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Erős switching és routing ismeretek
  • Cisco hálózati eszközök konfigurációs szintű ismerete
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
Előnyt jelent:
  • Windows rendszergazdai ismeretek
  • Linux rendszergazdai ismeretek
  • Cisco és egyéb kapcsolódó gyártói minősítés
  • Hálózatbiztonsági technológiai ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Pénzintézeti üzemeltetési tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai tréningek, képzések biztosítása
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és bérigényét!