Értékesítési asszisztens (édesipari gyártócég)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Kereskedelmi csapatuk számára keresünk új kollégát a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS
Feladatok:
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Értékesítési jelentések készítése és elemzése
  • Útvonaltervek készítése az értékesítési képviselők számára
  • Értékesítési riportok összeállítása
  • Együttműködés a pénzügyi, értékesítési, back office és marketing részlegekkel
  • Erős együttműködés az ukrán elemző csapattal
  • A CRM rendszer adminisztrációs karbantartása
  • Az értékesítési képviselők tevékenységének elemzése és riportálása
  • A termék jelenlétének és választékának elemzése az üzletekben
  • Adminisztrációs támogatás a területi vezetők számára
  • Termékek megrendeléseinek logisztikai támogatása
Elvárások:
  • Főiskolai/ egyetemi végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat hasonló pozícióban, értékesítés támogatásban, vagy felsőfokú tanulmányok során szerzett szakmai gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- A napi munkavégzéshez elengedhetetlen, hiszen a kereskedelmi igazgató külföldi, illetve levelezésben is kell használni  napi szinten
  • Excel ismeret
Előny:
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Haladó excel ismeretek- függvények, pivot tábla
Amit kínálnak:
  • Stabil, fiatalos, barátságos munkahelyi légkör- A csapat stabil, ezért egy összeszokott csapatba kerülhetsz be, akik készséggel fognak téged segíteni
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Multinacionális háttér- Ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Kiemelkedő alapbérezés mellett választható cafeteria és bónusz lehetőség
  • Szakmai fejlődés, és kihívás egy komplex, sokrétű pozícióban- Az értékesítés teljes folyamatára rálátást nyersz, megtanulod, hogy hogyan is működik cég szinten az egész folyamat
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- M3-as metróvonal, ezáltal könnyedén megközelíthetőek
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.