Junior projektvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

JUNIOR PROJEKTVEZETŐ
munkatársat.
Az új munkatárs feladata:
  • Aktív részvétel az informatikai és tanácsadási projektekben
  • Projekt dokumentációk készítése
  • Projektvezetők támogatása
  • Kisebb projekt feladatok egyéni megoldása
  • Hazai és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Projekt folyamatok fejlesztése, dokumentálása
Az ideális jelölt rendelkezik:
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Megbízható, tárgyalóképes angol nyelvtudással
Előny:
  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Projektmenedzsment képzettség
  • 1-3 éves pénzügyi vagy projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai tapasztalat
  • Magas színvonalon, gyorsan reagálsz az igényekre
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban
  • Precíz vagy
  • Szeretnél folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni
  • Nyitott vagy a problémákra
  • fejlődésre és előrelépésre vágysz
  • és szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapat hasznos tagjaként tevékenykedni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehetséges!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.