Toborzó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiválóan kommunikálsz és mindig is szeretted a toborzás-kiválasztási területet?
Szeretnél rugalmas munkaidőben dolgozni, akár otthonról?
Rendelkezel középfokú végzettséggel?
Van a toborzás területen tapasztalatod is? Az már csak hab a tortán!
HA igen, ez a lehetőség Neked szól, jelentkezz MOST!
Ki a Megbízó, aki hirdet?
Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő munkaerő kölcsönző és gyártó cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:
TOBORZÓ
Milyen feladatok várnak rád?
  • Hirdetések szerkesztése, feladása
  • Telefonhívások kezelése
  • Jelentkezők tájékoztatása
  • Interjúra való időpontok egyeztetése
Mit ajánl a Cég?
  • Munkád megbecsüléseként fix versenyképes bérezést és jutalékot fogsz kapni, valamint céges mobiltelefont.
Munkavégzés helye:
  • Országos, otthonról végezhető
Munkaidő:
  • Rugalmas munkaidő
  • Amennyiben a pozíció izgalmasnak tűnt számodra, jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.