Növénytermesztési ágazatvezető helyettes (nyírbátor)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen töltene be felelős pozíciót?

Jártas a szálas és tömeg takarmány termelésben?

Ha igen, akkor jelentkezzen!

Megbízónk a hazai piacon elismert vállalat, amely évtizedek óta működik sikeresen hazánkban.

Milyen feladatok várnak a szakemberre?

  • Növénytermesztés felügyelete, koordinálása (2000 hektár)

  • Rendkívüli események kezelése

  • Beavatkozás szükségességének megítélése, az ehhez szükséges intézkedések meghatározása

  • Egyeztetés az Ágazatvezetővel a felmerült problémák kapcsán

  • Öntöző rendszer üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása

  • Precíziós gazdálkodással kapcsolatos feladatok előkészítése, javaslattétel

  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában, a tevékenység gazdaságosságának biztosításában, vetésterv kialakításában, beruházásokban

  • Gépüzemeltetési feladatok ellátása

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Egyetemi, főiskolai végzettség

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat és eredmények

  • Szálas és tömeg takarmány termelésében szerzett tapasztalat

  • Precíziós gazdálkodásban való jártasság

  • MS Office felhasználó szintű ismeretek

  • Vezetői készség, lojalitás, gyakorlatiasság és elkötelezettség

Mit ajánl a cég?

Versenyképes bérezés + prémium

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Ha további információra van szüksége, a [email protected] címen vegye fel velünk a kapcsolatot!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.